הכל חוץ מסתם: סטטיק ובן אל הם אייקוני הסטייל החדשים

בהתחלה הרמנו גבה, אחר כך חשבנו שזה רק שיגעון שיחלוף אבל עכשיו כבר ברור שמדובר בתופעה. הסטייל הנועז והבלתי מתנצל של סטטיק ובן אל מסמן את תחילתו של עידן חדש בכל הנוגע לאופנה הגברית המקומית, ובזירה המנומנמת הזו אין ספק כי מדובר בברכה. עם סגנון שהוא בו זמנית כל הדרך אובר-דה-טופ אבל גם לחלוטין לא לוקח את עצמו ברצינות, הם מטלטלים את הסצנה מלאת חולצות הטי האפורות והחליפות הזהות ומצליחים שוב ושוב להתבלט מעל כולם.

השניים יודעים לשלב היטב בין לייבלים ולפזר מעליהם את הטרנדים הכי חמים, תוך שהם לובשים לא פעם מותגי על אבל גם מעצבים ישראלים. על לא מעט אאוטפיטים בלתי נשכחים של הצמד חתום המעצב מעוז דהאן, מי שעומד מאחורי המותג "נובוריש דוג". סטטיק ובן אל נותנים לו יד חופשית כמעט לחלוטין, ומקבלים בחזרה מנה גדושה של גלאם חד פעמי שאפשר להגיד עליו הרבה, אך ללא ספק מדובר בסוואג שטרם נראה במחוזותינו בעבר.
אז מה לובשים האנשים הכי מפורסמים בארץ? טוניקות צבעוניות, חליפות קטיפה, הדפסים משוגעים ומעילי פרווה – השניים לא מפחדים לקחת סיכונים והתוצאה היא משב רוח מרענן ומעורר השראה. תקראו לזה ג'נדר בנדר, אבל יש סיכוי שמדובר בגבריות החדשה.

מודעות פרסומת