היתרונות של איפור לשחק למה הבנות הצעירות שלך יאהב את זה

האם יש לך נערה צעירה, שרוצה ללבוש איפור בדיוק כמו אמא שלה, אבל היא צעירה מדי לעשות זאת? זה משהו שכל הורה צריך לעבור כאשר יש להם בנות צעירות. מתי זה הזמן המתאים להם להתחיל ללבוש איפור? כמובן, ישנם זמנים ברורים כאשר הם צעירים מדי, אבל עדיין רוצה ללבוש את זה. למרבה המזל, מספר איפור מזויף, או Pretend איפור קווי הוכנסו, המאפשרים לך לאפשר להם לשים על איפור, זה נראה ומרגיש כמו איפור אמיתי, אבל זה לא אמיתי. זה בלגן חינם, והוא עשוי מחומרים כי ניתן לשפשף היה רק ​​אצבע.
מוצרים אלה הם מצוינים כאשר הילד שלך רוצה לשחק שמלה למעלה, או שהוא רוצה להתנסות איפור בכוחות עצמם. כל אחד חתיכות של איפור מזויף צריך לבוא עם מברשות קוסמטיקה אמיתי, לק לק, כמו גם שפתון שורה של צללים סומק. הכי כיף יצירתיים playtime יכול להיות עם היתרונות של איפור מזויף או להעמיד פנים, יאפשר לבת שלך להשתעשע עם איפור, מבלי שתצטרך לדאוג מאשר ליצור בלגן ענק, במהלך השמלה- up.
ישנם סוגים רבים ושונים של איפור מזויפים הזמינים כיום, כולל צבעים שונים של צללית מזויפת, אבקה קומפקטית, נצנצים, לק. תלוי איזה סוג של איפור הילד שלך מחפש, לא צריך להיות אפשרויות רבות הזמינות לך המאפשרים לך למצוא איפור כי היא הולכת לאהוב, כי ניתן להסיר בקלות.
האם חזרת אי פעם הביתה כדי למצוא את פניה של הבת מרוחה באיפור, ואתה צריך להיות אחד לנקות את זה? האיפור המעמיד פנים מאפשר להם לקבל את אותו כיף שהם היו עושים עם איפור אמיתי, עם החוצה אתה צריך לדאוג הבלגן שהיא יוצרת. זה יוצר ריאליסטי לשחק איפור לילדים, זה לא יפגע רהיטים, שטיחים, את הבגדים שהם לובשים, וגם הוא הולך להיות אמין מספיק למקום שבו הם מרגישים כאילו הם למעשה ניצול איפור אמיתי.
זה נפוץ עבור ילדות קטנות לגנוב, ולהשתמש האיפור הוריהם, יצירת בלגן גדול בתהליך. על ידי רכישת איפור מזויף, תוכל להתמודד עם רבים מהנושאים המתעוררים עם זה, ולוודא כי הם עדיין מסוגלים לקבל זמן כיף שהם רוצים, מבלי שיהיה לך לדאוג להם באמצעות איפור אמיתי, ולהרוס דברים בבית שלך בתהליך. איפור מזויף הוא 100% בלגן חינם, ואתה אף פעם לא צריך לדאוג אם החומרים שהם משתמשים הם הולכים להיות washable. בין אם אתם מחפשים איפור, ערכות איפור מלא, אביזרים, צללית, לק ציפורן או איפור, ישנם סוגים רבים ושונים הזמינים לכם, שיאפשרו לכם לספק לילדכם צעצועים מהנים ומעניינים, ללא צורך לדאוג לגבי הבלגן שהם עושים.

מודעות פרסומת