להיות מודע: טיפול קרדית הקציר

לגלות את התרופה עבור עקיצות צ'יגר לא מתיש, עם זאת, נראה כי יש מגוון של מידע disinformation ומידע שגוי סביב פשוט למצוא כיצד לטפל גירוד נגרמת על ידי לנשוך את קרדית הקציר הידוע לשמצה. כדי לחפש את הטיפול או תרופה עבור עקיצות צ'יגר זה עשוי להיות שימושי לדעת על קרדיות הקציר.

קרדיות הקציר הם קרדית, כמו עכביש. את קרדית הקציר מבוגר לא צריך להיות איום על אנשים, אבל הזחל הוא קריטר עושה את הנזק. קרדיות הקציר הם בגודל מיקרוסקופי. מדידת כ 120 קרדיות הקציר לכל אינץ '. זה microscopicsize מאפשר להם לחדור את רוב סוגי הבגדים. הזחל קרדית הקציר מפר את רוב המכשולים ואז לצרף את המארח במקומות שבהם בגדים לעתים קרובות מתאים את ההדוק שבו העור הוא הדק ביותר. לאחר מכן הוא נושך את הקורבן ויורק אנזים לתוך העור אשר לאחר מכן נרקב או מעכל את הרקמה אשר נשאב אז על ידי קרדית הקציר. תגובת הגופים לאנזים היא הגורמת לגירודים המזוהים ביותר. זהו הגנתי פעולות הגנתי כדי להגן עליך מן הנשיכה.

ישנן תרופות רבות דיווחו מבטיח הקלה. רובם עושים מעט או כלום להציע הקלה. אחרים עשויים רק לתת הפחתה רגעית מוקדם יותר מאשר הסובל מגרד שוב. חלק toted שיטות ריפוי לנשוך את קרדית הקציר הוא פשוט אקונומיקה בית, כגון Clorox.

הדבר הראשון שעולה על הדעת הוא, כלור שימש להילחם במלחמות. כלור הוא רעיל ומסוכן. Bleach יהיה מזיק ביותר כאשר הוא משמש לכל דבר זה לא היה מיוצר. זה עלול לגרום לגירוי גדול של העיניים, האף והריאות. זה יהיה לגרות את העור כאשר מוחל ישר על. במקרה שאתה מתעקש לנצל את הסיפור הזה נשים כטיפול לנשיכות צ'יגר, להוציא כמה מאות דולרים עם הרופא שלך ולשאול אותו אם הוא מוגן הראשון ואם הוא יאשר לשאול אותו לגלות איך ליישם את זה.

הסיבה לשימוש אקונומיקה היא להתייבש לנשוך. הרעיון הוא אם הוא יבש זה לא לגרד. זה לא הגורם לגרד. קראו לעיל את הסיבה ביס גירוד.

אמונה זו באה מזנבות זקנות. בדרך כלל הזמן עבור גירוד היה כמעט קודם לכן על ידי כמה זמן ניצלו תרופה זו רעילה. אין הוכחה מדעית זה יהיה או לקצץ את הגירוד של עקיצות צ'יגר.

ישנן שלוש דרכים בדרך כלל מפרסם להשתמש אקונומיקה. האחד הוא לשפוך אקונומיקה לתוך מי האמבט ואז לרחוץ בו. שני הוא ליישם אקונומיקה ריכוז מלא על על ביס, ומאפשר להתייבש. שלושה הוא לרסס שילוב של אקונומיקה ומים על עקיצת קרדית הקציר ומאפשר להתייבש.

ישנם שיקולים אחרים להפחתת הגירוד של עקיצות צ'יגר. עם זאת, מן המומחיות, ויש לי המון זה, טיפולים אלה הם בדרך כלל לא לאורך זמן ושוב, הם לעתים קרובות רעילים עם איטי לפתח, אבל תופעות לוואי לאורך זמן.

תשמע אותי. כל מה שאתה שם על העור שלך הוא מתבולל לתוך הגוף באופן מיידי, אם לא מוקדם יותר. רעלים אלה חייב להיות מוסר על ידי הכבד. וגם אתה מתפעל למה אתה יכול לקבל תגובות אלרגיות ומחלות שונות כאשר הכבד הוא עמוס מנסה לקחת את כל החומרים הרעילים שאנחנו שמים על אילו טווחים מן האיפור כדי תרופות קרדית הקציר ו repellents חרקים.

כמה טיפולים מפוקפקים אלה הם antihistamines רבים נגד משחה גירוד. אצבע מסמר אשר בהחלט חסר ערך. כאשר זה כבר נעשה שימוש קרדית הקציר הוא ארוך מאז נעלם.

היי, דבר אחד חכם ביותר כדי למנוע עקיצות צ'יגר הוא להתרחק היכן קרדיות הקציר נאחזים. עבור מי חייב, לצחצח את עצמך כל כמה שעות מלמעלה למטה. ללבוש בגדים מגן להשתמש דוחה חרקים טבעיים. מקלחת או להתרחץ ברגע שאתה מגיע הביתה במים חמים חמים ולכבס את הבגדים במים חמים ולבלות בשמש לייבוש.

טיפ אחרון. כאשר אתה מוצא את עצמך על וכו ', לזכור אלה קרדיות הקציר הולכים להיות במושב המכונית שלך כאשר אתה מגיע הביתה. הם יהיו שם מחכים בסבלנות על שובך.

מודעות פרסומת