הזדמנויות עסקיות רווחיות בתעשיית הלבשה

למה תעשיית הבגדים?
במדינה שלנו ענף הבגדים הוא עדים בום כלכלי, לא משנה אם זה ללבוש גברים, נשים או ילדים ללבוש. לא תעשיות רבות הן הוכחה המיתון. תעשיית הלבשה הוא אחד כזה קטע של תעשיית לעשות עסקים אשר יוצרת הזדמנויות עסקיות מועילות, כמו גם רווחי בכל עת של השנה המציע תשואה גבוהה על השקעות. יש כמות ניכרת של היקף בתעשייה זו כמו הטעם האופנה של אנשים שומר על שינוי תדיר עם מגע מדויק של שיווק, מודל עסקי, חזון ואסטרטגיה נכונה אפשר לעשות בצורה נהדרת גם יצירת עסק גדול הזדמנויות זיכיון וכן, כמובן את המון הכסף שמגיע עם זה ואת רגע גאה של הבעלות על חנות הבגדים של אחד.
זיכיון לבוש מוכיח להיות תעשייה מועילה לשלב עבור היזם מחפש להיכנס לתעשיית הזכיינות. היום אנשים הזמן לצפות הבגדים שלהם כדי להתאים היטב ולגרום להם להיראות מושלמת, זו הסיבה הביקוש הביקוש לתעשיית הלבשה גדל. בשל הביקוש עודף של פריטי לבוש, מותגים מפורסמים הלבשה זיכיון מציעים יזמים הזדמנות עסקית לפעול כמו הזדמנויות עסקיות רווחי שלהם בתעשיית הלבשה.
המיתגים
Chhabra 555, Ritu Kumar, Lee, Siyaram, Lilliput (ילדים ללבוש) הם חלק מהמותגים אשר לא צריך שום הקדמה. מקורו של chhabra 555 חוזר בזמן, כמעט 6 עשורים אחורה בזמן שהוקם והקים על ידי ש. קרישאן lal chhabra ועם הזמן הממסד הקטן גדל להיות אחד חנויות הלבשה הפופולרי ביותר של דלהי NCR יצירת הזדמנויות עסקיות גדולות במגזר הבגדים. עם מנהל מכירות מנוסים מאוד שלה תמחור סביר יש לו הצליח לנצח את הלב ואת האמון של הלקוחות שלה לספק להם את הדבר המדויק שבו הם רוצים.
Franchisezing כאן כדי לעזור לך הבעלים המותגים הנודע מתן זיכיון ולעבוד עבור הרווח שלך ואת הצמיחה הרבה זמן קצר יותר לעומת סטארט אפ מאפס. אנו משרתים כמעט כל שם גדול מתן הזדמנות עסקית זיכיון כדי להגיע לכל פינה בעולם. דפדף הזדמנויות עסקיות לפי יכולות ההשקעה שלך עניין עבור המותג הרצוי.
השטח הנדרש – 1500 מ"ר
עלות פתיחת זיכיון – 1 crore
התשואה על ההשקעה – 63%
SIYARAM כבר ידוע על אספקת חליפה סטנדרטית גבוהה ו fabricing בד מוצרים עבור שלושת העשורים האחרונים. הכבוד לעובדיה הוא המפתח או הפילוסופיה הפשוטה אשר אפשרה לה לייצר מוצרים איכותיים.
ועם הכוונה הנכונה מזכיינות אפילו לך; כן אתה יכול לעשות פלאים עם הזדמנויות עסקיות רווחיות שלך בתעשיית הלבוש רעיונות ופרספקטיבה.
ההשקעה הצפויה עבור זיכיון- 5,00,000-10,00,000
השקעה הון נדרש – 15-25 lakhs
התשואה הצפויה על ההשקעה – 36% עמ '

מודעות פרסומת