פניה המשתנים של תעשיית האופנה ההודית

הודו היא מדינה עם מנהג מיושן של סגנונות הלבוש, וזה כמו הרבה עיצוב מטרה מתפתחת. למרות נוכחותו המכריע בעיתונים יומיים, מגזינים בטלוויזיה, עסקי האופנה בהודו הוא צעיר. מופע האופנה המקצועי הראשון התקיים במדינה זו לפני יותר מ -20 שנה.
המילה "אופנה" מביאה תמונות של נהדר. תחילתה של תעשיית האופנה הכללית בהודו נתן דחיפה לעיצוב אופנה. זה משך כזה מגוון של צעירים לתעשייה זו.
כיום, ישנם כמה מאות מעצבים הודים, מוכר קווי מתאר ומוצרים. חלקם מצטיינים והם גדלים, בהדרגה, עם זאת, לשוק ברחבי העולם. הרומן של הודו עם עיצוב אופנה לאחרונה החלה ו ללא ספק לפתח באופן משמעותי. Glamour יש gotten ב. נשים צעירות צריכות לחקות מודלים והמעצב לובש בגדים של כוכבי קולנוע בוליווד.
השילוב של המראה ההודי והמערבי פופולארי ביותר. בשלב זה, יש כל דבר, החל יצרני אתני ללבוש בהודו, סביר במיוחד עבור נישואים הודית פשוט ללבוש בסגנון מערבי ללבוש את השטיח האדום. הודו מוקיר אופנה!
בהודו יש שבועות עיצוב משלה בדלהי ומומבאי, אשר נראה כי מראה סימנים של שיפור בעקביות. השמות מקבלים ידוע גם – Rohit Bal, Tarun Tahiliani, Ritu קומאר, מאניש Malhotra, Ritu ברי, מאניש Arora, Satya פול, Rocky S – הרשימה רק ממשיך לגדול!
גודל השוק
תעשיית ההודי טופס הסתמכה על מנת להשיג 400 מיליון דולר של כל שנתיים או שלוש עם צמיחה מדהימה של יותר מ 10 עבור כל אחוז בשנה על שנה. אמנם זה צנוע לעומת עסקים ברחבי העולם, זה לא כל כך נורא עבור תעשיית בשלב זה של השלבים הראשונים.
הסיבה תעשיית העיצוב של הודו יהיה עתיד מזהיר היא כי יש אוכלוסייה צעירה נרחבת. זה, בשילוב עם משכורות מתמשכות גדל, גרם להתרחבות הצרכנות. בדרך זו, אנשים שיכולים לשאת את העלות של מחפשים ברמה גבוהה וחדשנות. הם מעריצים שמות מותג. כתוצאה מכך, אנו יכולים המדינה כי גורלם של תעשיית האופנה בהודו נראה מבטיח.
פוטנציאל
תעשייה זו מציעה שפע של הזדמנויות עבור אנשים יצירתיים, עבודה קשה ונלהבת. המצב עבור בוגרי אופנה נראה נהדר, בגלל עניין עצום וככל זאת מתרחב בגדים אופנתיים כמות היצוא בדים.
לאחר הישג מוצלח של קורס הסיום, אחד יכול להיות עצמאי. ואז שוב, כמה המאמר של חנויות בגדים, בתי מסחר, ארגוני עור, מפעלי חומרי, בוטיקים, רכזי להראות ובתי קישוט בחר מומחים שבויים עם מקצוע בעיצוב אופנה.
אמנם, הודו היא מדינה אשר ידועה עיצובים בגדים עתיקים שלה, אך תעשיית האופנה המתעוררים. ערים כמו דלהי, מומבאי, קולקאטה הם מרכזי הפופולרי ביותר של עיצוב אופנה וייצור בארץ. כיום, העלייה בביקוש של שמלות מסוגנן & בדים הטוב ביותר הם הבחירה הראשונה של אנשים. הצעירים רצים לכיוון מגמות האופנה העדכניות ביותר והם עוקבים אחר הבלוגרים האופנתיים האהובים עליהם וסלבריטאים בסגנון הצהרות וטיפים.

מודעות פרסומת