הימנע מפיצוץ פצעונים עם חלופות איפור

פצעונים הם מתונים יותר מאשר התקפה אקנה במלוא מובן המילה. עם זאת, שני התנאים נגרמים על ידי נקבוביות סתומות. אקנה היא דלקת של העור שבו חלב מופרש אוספת את הנקבוביות של העור מקבל סתום שם.
למה אני מקבל אקנה נוער? כאשר הורמונים אנדרוגנים מגדילה בני נוער בלוטת השומן מגדילה ובכך מייצר יותר שמן. אקנה נפוץ שבו העור הוא שמנוני כי זה מפריש יותר חלב אשר הופך פיקדונות על העור. זהו הזמן הטוב ביותר לפתח את הטיפול הטוב ביותר בשגרת העור כדי להתמודד עם הפריצה.
חלופות איפור כדי למנוע פיצוץ פצעונים
אתה יכול להשתמש באיפור כדי לכסות פצעונים להחזיר לעצמך את ההערכה העצמית. לפעמים, אקנה העשרה לא יכול לצאת ברגע שאתה מצפה. עם זאת, לא ניתן להרגיש נוח ללכת לחדר עם פצעונים צצים על כל הפנים שלהם. זה יקטין את ההערכה העצמית, בייחוד בקרב בני הנוער הצעירים. מסיבה זו, איפור יכול לשמש כדי לכסות את פיצוץ פצעונים החוצה.
1. שמן ללא איפור: אם אתם סובלים מאקנה עקב הפרשת חלב על העור, אז אתה צריך לבחור איפור שמן חינם כדי למנוע סתימת. Comedogenics או שאינם acnegenic הם מוצרי קוסמטיקה שאינם סותמים את העור. לכו על מינרלים מבוססי קוסמטיקה כי בקלות לספוג את השמן. כמו כן, שים לב כי מים צריך להיות אחד המרכיבים באיפור תבחר. הבעיה שמרבית בני הנוער עושים היא שהם לא בודקים אם לאיפור יש שמן או לא. לאחר מכן הם בסופו של דבר לשאול את עצמם למה הם מקבלים אקנה בגיל העשרה.
2. השתמש פריימר האיפור הנכון: זה צריך SPF כדי להגן עליך מפני נזקי השמש אם יש לך היפרפיגמנטציה. הסיבה לכך היא שהשמש יכולה כנראה להאט את תהליך הריפוי.
3. שקול אבקת יסוד עם תוכן מינרלים: קרן המכיל מינרלים לסייע בהפחתת סתימת הנקבוביות. מינרלים לעבוד היטב במניעת אקנה נוער על ידי ספיגת שמן מופרש על ידי העור. מוצרים מיטיבים הם הטובים ביותר במקרה זה כפי שהם לספוג עודפי השמן, ואת גימור מט מסתיר את הבליטות נוטה להופיע פצעונים על העור. לא אלה יסודות שנועדו להימשך כל היום צפויים לגרום סתימת אשר מוביל לאקנה העשרה.
4. קונסילר איפור המתאים ביותר לטון העור שלך: קונסילר בהיר או כהה יותר בסופו של דבר מראה את פיצוץ פצעונים במקום להסתיר אותם. אתה יכול לערבב שני צבעים גוון של מסתיר אם אתה לא מסוגל למצוא אחד התואם את העור.
5. הגדרת אבקה: לנו אבקת הגדרה כי לא מלכודת שמן מתחת לעור שלך נותן מראה אסון על הפנים. כאשר אחד מחליט להשתמש אבקת הגדרה זו, להבטיח כי הוא קל מספיק, והוא פחות סביר מלכודת שמן מתחת לעור שלך.
בעת החלת האיפור
1. ניקוי לחות – ניקוי לחות העור שלך על ידי שטיפה עם מים חמים. ואז לשפשף בעדינות קרם לחות כי הוא ללא ריח. קרם לחות צריך להיות מבוסס מים כדי לשפר את תהליך הלחות על העור. כדי להגן על העור מפני נזקי השמש, ניתן להחיל מסנן קרינה. אתה יכול להשתמש קרם לחות כדי לסייע במניעת גירוי של נקודות אקנה.
2. הכן את המברשת או ספוג לפני השימוש – חיידקים על הידיים או את המברשת יכול לגרות נקודות אקנה ואפילו להאיץ את הכפל שלהם. אחד צריך לשטוף את הספוג לנקות או מברשת הרבה לפני שהם משתמשים בו. כדי למנוע את המראה של אקנה בגיל העשרה ואז להבטיח שגרת טיפוח העור הנכון על ידי הראשון להסתכל לתוך ההיגיינה של ספוג או מברשת אתה משתמש.
3. החלת פריימר – לאחר השימוש קרם לחות, יש לתת את העור קצת זמן כדי לאפשר ספיגה. השתמש במברשת נקייה או אצבע נקייה כדי ליישם את הפריימר על הפנים שלך. אם אתה לא מעדיף להשתמש פריימר על כל הפנים, אז אתה יכול פשוט ליישם על נקודות אקנה. זה עוזר להדק את קונסילר איפור
4. איפור קונסילר- לאחר הגדרת פריימר מוגדר, בעדינות להחיל את קונסילר על נקודת אקנה בלי לשפשף אותו. כדי לפזר פיגמנטציה גבוהה, אפשר לבחור עבור קונסילר ירוק. עם זאת, לא קונסילר ירוק אינו ישים לאחר יישום הקרן. זה חל אם היית מעדיף ליישם את הקרן הראשונה לפני קונסילר.
5. החל יסוד- לאחר הגדרת ערכת קונסילר, עכשיו אתה יכול להשתמש במברשת כדי להחיל את הקרן. הוסף מעט מעט עד שאתה מרוצה מההופעה. אם אתה מבין את נקודות acne עדיין להראות, ואז לחכות כמה דקות עבור הקרן כדי לקבל להגדיר וליישם את קונסילר. לאחר הבסיס מוכן, אתה יכול להשתמש בשאר האיפור שלך.
שים לב כי עם הטיפול הטוב ביותר בשגרת העור הם מוצרים ללא שמן, ניתן בנוח להסתיר אקנה בגיל העשרה ללא clogging את הנקבוביות. אקנה נוער עשוי להתחיל כמו blackheads אז את האזהרה הראשונה צריך להודיע ​​לך להתחיל משטר טיפוח העור החדש.
הפניות:

מודעות פרסומת