להמציא טריקים לנשים 40 שנה פלוס

כאשר אנו נכנסים אמצע החיים שלנו שנים, את היישום ואת להמציא טריקים עבור נשים 40 שנה ויותר להיות הכרחי יותר. אנחנו רוצים לקחת שנים מחוץ לגיל שלנו, כמו גם להבטיח כי המראה שלנו מתאר את האישה חכם, בטוח, מתמצא שאנחנו.
גלה כיצד להשתמש להמציא טריקים כדי להפוך את רוב הפנים שלך, וגם להפיק את המרב התיקים קוסמטיים שלך.
  ודא שאתה בפנים מוכן עם ניקוי לחות.
  עיגולים כהים מתחת לעיניים, קונסילר מערבבים עם קרן האור שלך ולטף בעדינות ואז להפיץ על אזורים כהים.
  צללים כהים על החלק הפנימי של עצם האף, נקודה ולאחר מכן קונסילר חלקה ייקח 5 שנים את הגיל שלך.
  שקיות עיניים, קונסילר דוט וחלק מתחת לשקים כדי להסוות את הצל. השתמש בסיס קל יותר על התיקים נפוחים עצמם.
  סנטר כפול, אבקת ברונזה אבק מתחת לסנטר עם מברשת רכה גדולה. זה עובד פלאים בהסתרת כפול chins ו jowls להתרחש כפי שאנו גיל.
  חוסר גבות, להשתמש בגימור מאט, גבות עמיד למים או עיפרון העין שמתאים את צבע השיער שלך כדי לצייר על החלק הדליל של המצח הטבעי שלך. לעולם אל תשתמש בעיפרון גבות שחור.
  עיניים משעממות, לפני החלת קוסמטיקה, להוציא בקבוק של Visine. כמה טיפות ישחזר את הלבנים של העיניים שלך, כי לעתים קרובות לאבד את הברק שלנו כפי שאנו גיל. הסרת אדמומיות מן העיניים מיד מחזירה את כל הפנים. השתמש מסקרה מבריק מבוסס אקריליק להוסיף ברק.
  עיניים עייפות, להשתמש גוונים רכים יותר של צללית בצלילי אפרסק (לא ורוד) ולהוסיף סומק כדי להזיז את המוקד משם. הגל קלות את האזור בדיוק מעל קשת המצח שלך עם אניה עירום תערובת, כדי להאיר בעדינות את פנייך וליצור את האשליה של גבות ועפעפיים גבוהים.
  עיניים נפוחות, במקום לדחוס קר על העיניים במשך כמה דקות לפני הוספת לפצות. השתמש גוונים רכים יותר על עפעפיים עם קצת יותר כהה בטון בקפל העפעף.
  עיניים קטנות, להשתמש קרם רצועה לאחר החלת מסקרה לתת את המראה של עיניים גדולות יותר.
  שפתיים דקות, השתמש בשפתון מתגלגל שפתיים לפני החלת שפתון כדי להוסיף נפח. אל תשתמש עיפרון מחוץ לקו הטבעי של השפתיים שלך כמו תקריב זה מראה הוא לא אטרקטיבי. צבעי שפתיים רכים בצבעי ורוד, ברי, אלמוגים או אפרסק יהפכו את שפתייך לפולריות יותר. דאב באמצע השפה התחתונה שלך עם קצת כסף או זהב מבריק שפתיים ליצירת אשליה של מלאות.
  שפתון דימום, שפתיים מתאר עם עיפרון שפתיים או עדיף להשתמש במברשת מסודרת נוקשה סומק לקו השפתיים לפני החלת שפתון לא דונג או חצי מט.
  אפשרויות צבע – להיות רך ועדין בבחירת האיפור והצבעים למראה הצעיר. כדי להבטיח את היסוד הוא צבע הנכון עבור הפנים שלך, הבדיקה על החלק הפנימי של פרק כף היד.
מעל להמציא טריקים לנשים 40 yrs פלוס יעזור להסתיר את גילם ביעילות להיראות צעיר לנצח. בחר צבעים בחוכמה, להחיל בביטחון דיסקרטי ואתה תהיה מדהימה.

מודעות פרסומת