מה הם היתרונות של שקיות ואקום חותם?

אם אתה הולך לטיול, אתה צריך לוודא שאתה מקבל להביא איתך כל מה שאתה צריך. עם זאת, ייתכנו מקרים שבהם לא הכל יכול להתאים את התיק. יתר על כן, הבאת שקיות רבות על הנסיעה שלך יכול להיות די מטרד. לאחר מספר מזוודות מעכב קלות ניידות. בנוסף, זה יכול לעלות לך כמה דולרים במקרה שאתה צריך לבדוק את השקיות האלה. אז איך אתם פותרים את הדילמה הזאת?
שקיות חותם ואקום הם אידיאליים עבור נסיעות, בין אם זה רק כמה ימים או שבוע שלם. אתה יכול להביא את כל הפריטים שאתה צריך עבור הנסיעה שלך מבלי לדאוג שטח המטען. שקיות אלה הם גם חסכוני למדי, כי אתה יכול לעשות בהם שימוש חוזר, כמו אלה עמיד וחזק.
שקיות אחסון אלה לדחוס כל תוכן על ידי גלגול החוצה את האוויר. היעדר האוויר מפחית את החלל שנלקח על ידי הבגדים שבתיק. בנוסף, תכונה זו אטום מונע ריח מלהיכנס לתיק. לכן, הבגדים שלך נשארים נקיים ריח טרי. אבק ועפר אינם יכולים להיכנס לתיקים אלה, גם כן. אלה שקיות חותם ואקום הם גם אטום למים, ובכך למנוע רטיבות או תבניות מן הבניין. תכונה זו מגינה על הבגדים שלך במקרה מזוודה שלך להירטב מן הגשם.
כשמדובר עמידות, אתה בהחלט יכול להסתמך על שקיות אלה. הבנייה פלסטיק חסון עושה את זה עמיד, ואת התיק לא לקרוע בקלות. אתה יכול גם להשתמש בשקיות אלה, והם לא לקרוע בקלות גם לאחר מספר שימושים. זה ללא ספק תכונה מעשית וחסכונית של שקיות אלה.
אלה שקיות ואקום החותם באים בגדלים גדולים. תיק גדול בגודל יכול להתאים עד תריסר חתיכות בגדים ענקיים כגון סוודר, מעילים וג 'ינס. אם אתה רוצה משהו שיכול להתאים beddings, כריות ופריטים אחרים הרבה יותר גדול, יש גדול במיוחד וג 'מבו בגודל שקיות. גדלים אלה יכולים להתאים עד שלוש מצעים, כריות ושמיכה. אתה תהיה מופתע עד כמה אתה יכול לאחסן במזוודה שלך עם אלה שקיות אחסון ואקום חכם.
רוב השקיות הללו באים בעיצוב שקוף וברור. עם זאת, ישנם אלה הזמינים במספר צבעים כגון אודם ו teal. לכן, אתה יכול צבע קוד שקיות עבור כל אחד מבני המשפחה. צבעים אלה יכולים לשמש מדריך מהיר לזהות את הבעלים של כל תיק. בין אם מדובר שקית צבעונית או שקית ברורה, אתה עדיין יכול לסמוך על האיכות הגבוהה ביותר של שקיות אלה ואקום החותם.
יעילות וניחות באריזה
ודא שיש לך את כל הדברים שאתה צריך עבור הנסיעה שלך. עם שקיות חותם ואקום, אין צורך להשאיר פריט מאחורי רק כדי שתוכל zip את המזוודה שלך. שקיות אלה הם מושלמים במתן מקום מזוודות יותר, כמו אלה לדחוס את התוכן בתיק. אתה יכול גם להיות בטוח כי הבגדים שלך להישאר טריים ונקיים בגלל תכונות אטום ו אטום של שקיות אלה. עם כל התכונות הללו והטבות, שקיות אלה בהחלט יש צורך לפתור כל דילמה האריזה.