היכן נוצר מברשת השיער?

אחד הטיפוח היומיומי כלים כי רוב הנשים עצמו הוא מברשת. האם אי פעם חשבתי על מקור השיער? יש מעט מאוד התייחסויות מברשת השיער בהיסטוריה, אבל יש ראיות מספיק שזה עשה. בתקופת רומא העתיקה, גברים ונשים של אצילים ואצילים לבשו פיאות צבועות מבריק על שערן הטבעי. בזמנים אלה, זה בטוח יחסית להניח כי גברים ונשים כאחד השתמשו אלה עזרים grooming כדרך לשמור על השיער שלהם ואת פאות במקום.

אף אחד לא יודע את הזמן האמיתי אלה עזרים grooming הראשון התקיים אבל הממצאים הארכיאולוגיים מראים בבירור כי הם היו שם. תסרוקות השתנו באופן דרסטי לאורך ההיסטוריה, תמונות, טבליות, תמונות, רישומים וחפירות ארכיאולוגיות מצאו עדויות. תסרוקות משוכללות כי היו אחורה בהיסטוריה של הרומאים העתיקה היוונים להראות בבירור את מגוון עצום של תסרוקות כי השתמשנו. בשל החום הקיצוני והאדמה החולית, אפשר רק להניח כי גברים ונשים כאחד שמרו את המנעולים שלהם קצר ו daffed פאות משוכללות עבור פעילויות טקסיות וחגיגיות.

אלה מברשות מוקדם יותר היו כנראה עשוי זיפים טבעיים כגון חזיר בר או קיפוד בהתאם למסגרת הזמן בהיסטוריה או באזור. חזיר זיפים עזרים או מברשות שיער הקל על המטרה של התסבוכת, סגנון והעברת השיער הטבעי של השיער או חלב והפצה אותו באופן שווה מן השורש אל קצה. העיצוב הבסיסי של מברשת השיער נשאר זהה לאורך ההיסטוריה למרות המוצרים המשמשים כדי להפוך אותם השתנו במשך השנים. העיצוב של מברשת השיער כלל משוט או ידית או זיפים או שיניים.

כדי לטפח את הסטיילינג ואת הסטיילינג של השיער, זה נעשה בדרך כלל על ידי איש מקצוע שהכיר טיפולים שונים ואת האופנה או הסגנון החדש. מעניין אם הם tipped הספר כאשר השיער שלהם או פאה היה מעוצב? גברים ויקינגים היו זהירים גם על grooming והשתמשו מסרקים לעשות את השיער. דברים רבים התקדמו והתפתחו במשך השנים, כולל מברשת השיער. עזרי איידס כגון מסרק, מברשת ומראה היו פריט יקר מאוד בכל משק הבית, וניתנו לעתים קרובות כמו מתנות לחתונה כדי לקשט שולחן או נשים, קרוב מאוד כאשר הצורך התעורר.

כמו ההיסטוריה התפתחו עם שיטות מדעיות יותר המבוא של העידן התעשייתי, מברשת שיער גם התפתח. בעולם של היום, יש צורות רבות, סגנונות, צבעים וסוגים ספציפיים המותאמים לסוג מסוים של שיער. מברשות טבעיות או סינתטיות
זמינים בכל סוגי הקמעונאות, מה שתבחר רק לזכור כי מברשות כבר איתנו לאורך ההיסטוריה ותמיד יהיה סיוע חיוני grooming.