למה הוא בגדי כותנה הפופולרי ביותר בהודו

כותנה היא בהחלט סיב נס. זה יכול להיות ארוגים, הסתחרר, צבוע כבר בשימוש מאז ימי קדם. כיום, הוא אחד הסיבים הנפוצים ביותר עבור בד, במיוחד בהודו. הוא אמר כי בגדי כותנה הוא הפופולרי ביותר בהודו. במאמר זה, אנחנו הולכים לפרום למה זה כך וכיצד הכל התחיל.
למה כותנה היא בד למעלה עבור ההלבשה ההודית
בד הכותנה הוא תמיד בחירה מעולה, במיוחד בכל העונה החמה והיבשה. זה קל משקל, מגניב, אוורירי, והוא יכול אפילו לייצר בדים טובים יותר כמו טוויל, Chanderi, plaids, voile, וכן הלאה.
בהתחשב בחודשי הקיץ הארוכים של הודו, תכונות כותנה נוחות מביא בהחלט מתאים את האזור & rsquo; הצורך של בגדים נוחים. אנשים גם אוהבים בגדים כותנה כי זה עמיד וקל לשמור. אנשים עם עור רגיש גם אוהב כותנה כי, בניגוד סוגים אחרים של בד, זה לא בקלות לגרום לתגובות אלרגיות. יש לה הרבה perks כי אנשים רבים, בתוך ומחוץ להודו, מעריכים. בין אם זה ללבוש מזדמנים או רשמיים, כותנה היא בד העליון כי הוא מצרך בהודו & ss של העולם & rsquo; s בגדים בשוק.
תעשיית כותנה בהודו
כותנה יש תפקיד משמעותי בכלכלת הודו מאז תעשיית הטקסטיל של המדינה הוא בעיקר כותנה מבוסס. הודו היא גם בין היצרנים הגדולים ויצואנים של חוט כותנה.
תעשיית הטקסטיל של הודו מחזיקה בכ 5% – מהתוצר המקומי הגולמי או מהתוצר המקומי הגולמי, כ 11% – מכלל ההכנסות מיצוא, ו – 14% מכלל הייצור התעשייתי. תעשיית הטקסטיל בהודו הוא גם המקור השני בגודלו של מקומות עבודה בארץ ליד החקלאות. הוא מספק מקומות עבודה ליותר מ 51 מיליון אנשים, כולל נשים לא מיומנים. זו תעשיית טקסטיל ענק בהודו צפוי להגיע 223 מיליארד דולר עד 2021.
יצרני כותנה המפתח בהודו הן המדינות של מהרשטרה, גוג 'אראט, אנדרה פראדש, Telangana, Madhya פראדש, Karnataka, Haryana, Punjab, ו Rajasthan. זה צפוי כי תעשיית כותנה בהודו ימשיכו לשגשג לפרוח.
איך האהבה של כותנה התחילה בהודו
לאחר גילוי כותנה שהופצה באפריקה במאה ה -18, תחפושת הכותנה התפשטה עד מהרה לתת-היבשת של הודו. הבריטים התעניינו בכותנה כאשר חברת הודו המזרחית החלה לייבא בדים ישר מהודו. דברים נהיו עוד יותר מעניין כאשר ג 'ין כותנה הומצא בשימוש. זה מכונה של מפריד את הסיבים מן הזרעים, המאפשר כותנה כדי לעקור צמר פשתן. בגלל חדשנות זו המהפכה התעשייתית, הביקוש כותנה גדל באופן משמעותי.
מאוחר יותר, עליית מהטמה גנדי חיזקה את העם בהודו כדי לשמר את מסורותיהם בתוך המהפכה התעשייתית הענקית. גנדי יחד עם חסידיו היו זועמים על ידי החוקים ששלחו את הכותנה ההודית בחזרה לבריטניה כדי לקבל הסתובבו לתוך בד ולאחר מכן חזר להודו שבו האנשים היו צריכים לקנות כותנה בריטית המוארים במקום יד חאדי ארוגים. בשנת 1921, רנדי התחיל את התנועה עבור כל האנשים ההודים לסובב את המטלית שלהם או לקנות רק בגדים סרוגים ביד.
בעידן המודרני, תעשיית הכותנה עדיין מתחרה בלהט על השוק העולמי. יש כבר הרבה שחקנים מפתח בתעשיית הבגדים, כמו לונדון דבורה הלבשה, שמציעות סוגים שונים של בגדים מבוססי כותנה. יותר ויותר אנשים מעריכים את היתרונות של כותנה, ורבים כבר הסתגלו זה סוג של בד כמו מצרך בארון שלהם. למעשה, כותנה היא בד עליון ברחבי העולם, במיוחד במקומות עם אקלים חם במיוחד. אבל עבור אלה שחיים במקומות דומיננטיים קר, כותנה נחשב גם להיות חם בחורף. בגלל כמה נשימה, גמישה, וקל משקל זה בד, זה תמיד יהיה כאן כדי להישאר.
בהודו, יש עדיין מגוון של שיטות ושיטות המשמשות ליצירת כותנה הודית. לאורגבים יש לעתים קרובות מבני משפחה קרובים שבהם מיומנויות עתיקות שלהם מועברים מדור לדור. כותנה היא בהחלט לא רק בד רגיל אנשים בהודו בדרך כלל להשתמש. יש לה היסטוריה עשירה תפקיד משמעותי בהודו & rsquo; s הכלכלה ואת חיי היומיום.