מאסטרינג איפור יסודות – בהתחלה

נשים רבות נראה חושש להתנסות עם איפור עיניים מרגיש מסובך מדי זמן רב. יש להם את זה למה לגעת יחס כי הם מרגישים את כל המראה הטבעי הוא הטוב ביותר. זה יכול להיות נכון לפעמים, אבל כאשר אישה מלוטשת היטב באמצעות איפור עיניים נכונה גונב את קידום העבודה שלך ממש מתחת האף שלך, ייתכן שתרצה לקחת מבט שני באמצעות איפור עיניים.
עם תרגול ואת הזכות צבעים וכלים אתה אמור להיות מסוגל לשים את איפור העין על ב פחות מ 10 דקות בבוקר. זה מגיע אל ההודעה שברצונך להציג. עם מעט רק מסקרה ו gloss שפתיים או פנים מלא הכל תלוי בך.
עם כל דבר שם עד היום זה יכול להיות יותר מאיימת כמות איפור עיניים לבחירה.
הנה כמה איפור קווי העין לחשוב על ..
האם אתה מתעלם הגבות שלך? או שאתה אחד נוטה מעל למרוט אותם? הגבות שלך הם חלק חשוב מאוד לתת רושם טוב. הם מספקים מבט מאוזן על כל הפנים שלך. לקבלת גבות מטופחות באופן מושלם לרגע לנסות את זה טריק מסודר.
מסרק אותם עם מברשת, מברשת שיניים ישנה יעבוד על זה. מסרק את השיער למעלה ולמטה. זה יעזור לפתוח את העיניים. אתה יכול לשמור אותם במקום על ידי יישום קל ג'ל ברור. אם אתה לא בטוח מה הדרך הטובה ביותר הגבות שלך צריך להיראות, בקר מקצועי. היא תוכל להדריך אותך על ידי הצגת הדרך הנכונה למרוט ולעצב את הגבות שלך לעבוד עם הפנים שלך.
חשבתי על אייליינר?
אייליינר יכול להיות מיושם להחמיא את כל צורות העין והגדלים. זה מגיע ב 3 סוגים, נוזלי, עוגה ועפרון. אייליינר נוזלי הוא הכי קשה לשלוט כי זה לוקח יד יציבה לעשות את זה.
עוגה אייליינר מוחל רטוב באמצעות מברשת אייליינר. העיפרון הוא רק עיפרון. אייליינר צריך להיות מיושם לאחר הצללית שלך ולפני המסקרה שלך. הדרך הקלה והיעילה ביותר להוסיף דגש נוסף על המראה שלך היא להשתמש בעיפרון. בזהירות לצייר קו רך, שמירה על קרוב הריסים שלך ואז לחזור תחת הריסים התחתונים שלך. כתמי עם קצות האצבעות כדי למשוך תשומת לב לעיניים שלך לא אייליינר שלך.
את לובשת מסקרה? ואם אתה לא דון, למה לא?
מסקרה יוצרת שוליים מחמיאים לעיניים. אפילו יותר אם יש לך ריסים בלונדיניים. שחור הוא הצבע הנפוץ ביותר בשימוש אבל מסקרה גם מגיע חום, חום שחור, וחיל הים. ישנם מוצרים היום, קסם לאש למשל המסייע לך לשפר עוד יותר את הריסים שלך. זה מיושם לאחר החוף הראשון של מסקרה. אתה מחיל קסם Lash אז מעיל השני של מסקרה. עבור אלה מאיתנו אשר יכולים & לא להרשות לעצמם ריסים הרחבות אותו & rsquo; s אלוהים לשלוח. זה יכול להיות משהו שאתה רוצה להסתכל
כמה צללי עיניים יש לך?
צללי עיניים מגיעים במגוון רחב של צבעים וסוגים. יש לך צללים עיניים מינרליים, אבקה לחצה, שמנת, מקלות, ונוזל. לחוץ אבקת הצללים הם הפופולריים ביותר. כיום יש רבים המעדיפים צללי עיניים מינרליים כי זה נעשה באופן טבעי. לחיצות עיניים ומינרלים קל להחיל רק באמצעות מברשת איפור. אתה יכול לבנות על צבע הבחירה מתוך בקושי שם דרמטי. זה יכול לשמש גם אייליינר אם אתה רוצה. קרם עיניים הצללים מבוססי שמן בחירה טובה עבור עור יבש או ישן יותר, כי צריך תוספת לחות.
מקל הצללים אתה צריך להיות זהירים הם arn & rsquo; לא יבש. הם צריכים לקבל מרקם שמנת להם כך שהם לא לגרור על מכסה העין שלך. צלליות נוזל עיניים בדרך כלל באים צינור דק עם המוליך. חפש את סוג זה ללכת מן שמנת אבקה.
יש לך את זה, את היסודות של איפור העין. זה נראה כמו הרבה זה באמת לא & rsquo; זוהי רק דוגמה של מה הוא שם כדי לעזור לך לשפר את היופי הטבעי שלך. להחליט בעצמך מה אתה רוצה להשתמש, אבל אל תופתע אם לא לבשת איפור עיניים לעבוד לפני. כי אם יש לך מיושם כראוי, כאשר מישהו לוקח מבט שני וביקשת עשית משהו שונה לשיער שלך וכו 'אתה יודע איפור העין שלך השתנה איך מישהו רואה אותך.
זה לא עושה הרבה אז למה לא להתחיל להתנסות היום?