השמלה עם ביטחון, איך ההלבשה משפיע על הגישה שלך ואת הביטחון

ההלבשה בביטחון היא יותר מאשר ללבוש את מגמת האופנה האחרונה, זה על הרגשה טובה על מה שאתה & rsquo לובש מחדש, נראה יציב מרגיש ביטחון עצמי בכל המצבים.
האם היית מאמין כי משהו פשוט כמו איך אתה יכול להתלבש להשפיע על הגישה שלך ואת הביטחון העצמי? … ההלבשה בביטחון היא יותר מאשר ללבוש את מגמת האופנה האחרונה, זה על הרגשה טובה על מה שאתה & rsquo מחדש לובש, נראה שקול ומרגיש ביטחון עצמי בכל המצבים.
האם היית מאמין כי משהו פשוט כמו איך אתה יכול להתלבש להשפיע על הגישה שלך ואת הביטחון העצמי? האמת היא, איך אנשים לבוש קשורה בדרך כלשהי איך הם מרגישים. הם מרגישים תחילה ומתלבשים מאוחר יותר. רק תחשוב על הזמן שבו אתה לא מרגיש טוב, האם אתה רוצה לשלוף את כל מפסיק להתלבש חכם? לא סביר. אתה כנראה משכה את כל מה שהיה הכי קרוב אליך והלביש את ההרגשה שלך, לא כל כך טוב.
אם נשנה את האופן שבו אנו מתלבשים כפי שאנו מרגישים ישתנו. כאשר אנו לבושים היטב ונראה טוב אנחנו באופן אוטומטי להרגיש טוב יותר. כאשר אנו מרגישים טוב אנחנו נוטים יותר להרגיש טוב בפנים, יש יותר אנרגיה ולטפל אחרים טוב יותר.
אתה יכול לשפר את הגישה שלך, ביטחון עצמי ולהרגיש טוב לגבי מה אתה & rsquo לובש מחדש אם אתה:
1. לדעת את האירוע
2. דע את הקהל שלך
3. דע את הסגנון האישי שלך
4. לדעת את ההשפעות של צבע
דע את האירוע
בזמן שאתה עומד מול הארון שלך לתת קצת שיקול לאירוע. מה שאתה לובש יהיה תלוי באירוע. בין אם אתה הולך לפגישה עסקית, קניות, לכנסייה או לאירוע גאלה, מה שאתה לובש צריך להיות מותאם לאירוע.
הגדרה עסקית יכולה להיות מסורתית (בנקאות, חוק וכו ') או מותאמת אישית (פרסום, יחסי ציבור וכו'). את קוד הלבוש עבור העסק המסורתי הוא מובנה, בגדים מחויטים עם קווים ישרים ובדים המשרד (חליפות). עבור הגדרה עסקית מותאמת, להשתמש בקווים רכים, בלייזרים וז'קטים מובנים, מכנסיים מחויטים או לא תואמים
אירועים חברתיים יכולים לכלול כל דבר מארוחת צהריים עם חבר לאירוע רשמי. כדי להרגיש בנוח באירוע חברתי בלתי רשמי לבחור חליפות ללא תחרות, חצאיות ג'ינס, מכנסי חאקי ו גולף. עניבה שחורה פירושה עניבה רשמית ולבנה פירושו אולטרה רשמי. באירוע עניבה שחורה גברים לובשים חליפות טוקסידו ונשים לובשות קוקטייל או שמלות ארוכות.
דע את הקהל שלך
הקהל שלך הוא האנשים שאיתם אתה בא במגע. הם יכולים להיות הלקוחות שלך, הבוס ועמיתיו (בעסקים) או את עמיתים (מצבים חברתיים). השמלה כדי להתאים את התמונה של אדם בתפקיד שלך. אנחנו לא מצפים לראות בנקאים לבושים בג'ינס וחולצת טריקו; חקלאים לבושים בחליפות; מכניקה נקייה; או מנקים לבושים בבדים עדינים. כאשר אתה לבוש מתוך התפקיד שלך הכשירות שלך בא לידי ביטוי.
כאשר אתה מתלבש כדי להתאים את התפקיד שלך אתה מרגיש בטוח יותר. לדוגמה, אם אתה עובד בסביבה שבה אתה יוצר מוצרים אמנותיים הקהל שלך יצפה לך להתלבש קצת אמנותית. אם אתה לבוש שמרני לא רק אתה מרגיש לא נוח הקהל שלך ירגיש משהו שולל.
אנשים רוצים לתקשר עם אנשים שאיתם הם מרגישים בנוח או מי הם מרגישים כמוהם. זה אומר לדעת מה צפוי תפקידים מסוימים והלבשה כדי להתאים את התפקיד הזה.
דע את הסגנון האישי שלך
הסגנון האישי שלך מתבטא בכל מה שאתה עושה. כשמדובר אופנה הסגנון שלך ניכר דפוסים ומרקם של בדים אתה אוהב ללבוש, כמו גם את המבטא חתיכות כגון תכשיטים, תיקים ונעליים. כאשר אתה מודע לסגנון שלך מרגיש נוח עם זה אז אתה יכול להביע את עצמך בביטחון.
קח רגע כדי להחליט איזה אחד מארבעת ההעדפות בסגנון המתאים ביותר לך – קלאסי, רומנטי, ספורטיבי או דרמטי? הסגנון הקלאסי יש מראה מסורתי אלגנטי לובש בגדים נצחיים. הסגנון הרומנטי יש מראה נשי רך ומעדיף ללבוש שמלות וחצאיות ולא מכנסיים. הסגנון הספורטיבי אוהב בגדים נוחים ונוחים ומעדיף בדים טבעיים. הסגנון הדרמטי הוא מתוחכם, הופך ראשי אוהב ללבוש את המגמות האחרונות.
אתם עשויים לחשוב, מה אם הסגנון האישי שלי הוא ספורטי ואני משתתף באירוע גאלה או הסגנון שלי הוא דרמטי ואני משתתפת משחק כדור? איך אני יכול להרגיש בטוח, להביע את הסגנון שלי ועדיין להתאים את האירוע? כל האירועים לא יתאימו לסגנון האישי שלנו, אבל אם אנחנו יודעים את הסגנון שלנו מספיק טוב אנחנו יכולים לעשות התאמות. הסגנון הספורטיבי ירגיש בנוח באירוע גאלה לבוש במכנסיים ארוכים, זורמים, ונעליים פשוטות ונמוכות (אך אלגנטיות). הסגנון הדרמטי יכול להרגיש בנוח במשחק כדור לבוש מעיל עור, ראש הדפסה מודגש ותכשיטים זוויתיים.
לדעת את ההשפעה של צבעים
צבע הוא הקסם שמביא עניין לעולמנו. אנחנו נמשכים באופן אינסטינקטיבי לצבעים מסוימים ומגיבים אליהם ברגש. כאשר נעשה שימוש בבגדים והניח נגד העור שלנו הם מניבים תוצאות חיוביות או שליליות. הצבעים הנכונים יהפכו את העיניים שלך לזרוח ואת העור שלך זוהר; בעוד הצבעים הלא נכונים יגרום לך להיראות עייף העור שלך דפוק. זו הסיבה מדוע חשוב לדעת את הצבעים שנראים הכי טוב עליך. אתה יכול לעשות זאת בעצמך על ידי יושב מול המראה, הצבת צבעים שונים ליד הפנים שלך להבחין איזה צבעים להפוך את העור שלך לבוא בחיים ואילו אלה לשטוף אותו.
צבעים מחולקים לשתי קטגוריות, חם וקריר. כאשר אתה מגלה אילו צבעים נראים לך הכי טוב ללבוש אותם באופן קבוע תוכלו להבחין כי אתה נראה טוב יותר, להרגיש טוב יותר יש יותר ביטחון.
צבעים לייצר רגשות ספציפיים וזה משפיע על איך אתה מרגיש ואיך אחרים מגיבים לך. לדוגמה, כחול הוא צבע מרגיע, מרגיע אדום הוא צבע מרגש, אנרגטי, תופס תשומת לב. לדעת את ההשפעות של צבעים אלה אשר תלבש במצב ויכוח פוטנציאלי?
לדעת את האפקט הרגשי של הצבעים ואת הקישורים הסמלי שלהם מאפשר לנו לבחור צבעים ייתן לנו את ההשפעות הרצויות שלנו.
כאשר אתה מתלבש בביטחון אתה יודע שביצעת את הבחירות הטובות ביותר עבורך ואתה מרגיש נוח בכל מצב. זה אומר להרגיש אטרקטיבי לחלוטין. הביטחון שלנו הוא משופר כאשר אנו יודעים כי אנו לבושים כראוי את המצב ואת הסגנון שלנו, אנחנו לובשים צבעים להאיר אותנו מבפנים כמו גם בחוץ ואנחנו מרגישים אטרקטיביים אותנטי.