סוגים של סנדלים Chaco

יש בעצם ארבעה סוגים של סנדלים Chaco. יש להם את הראש סנדלי מים אשר משמשים בעיקר טיולים תרמילאים. זה סוג של סנדלים Chaco תכונה בסגנון Grecian ויש לי את הרצועה אשר נוח מאוד בעת התאמת הולם. מטרת העיצוב שלהם היא לספק webbounded adjustability עבור כל צורות הרגליים. Chaco headwaters יש ארבעה סגנונות חגורה, Z / 1, Z / 2, ZX / 1, ואת ZX / 2. Z / 1 הוא סנדל Chaco המקורי בעוד Z / 2 הוא שיפור Z / 1 עם רצועת קטנה יותר לולאה הבוהן הוסיף. ZX / 1 עוקב אחר העיצוב של Z / 1 עם רצועה קטנה יותר והתאמה מוגברת לרגליים. ZX / 2 יש את השיפורים של ZX / 1 עם יציבות הוסיף של Z / 2. אז כאשר אתה מתכנן לקנות סנדלים Chaco עם רצועה, סגנון headwaters הוא בשבילך. רק לוודא שאתה בזהירות לבחור את הסנדלים הנכון תמיד לנסות אותם עם שתי הרגליים כדי לוודא שהם נוחים מספיק על הרגליים.

הסוג השני של סנדלים צ'אקו הוא הסגנון הנוכחי לחצות. סוג זה של סנדלים נועד לוודא כי הרגליים ממוקדות על המיטה רגל. הם גם קוראים לזה בסגנון הרפתקאות מזדמנים של סנדלים.

הסוג השלישי הוא סנדלים flipside אשר נועדו בעצם עם סגנון flip קל flip. אין להם רצועות; הם פשוט מגיעים עם רצועה בין הבוהן הגדולה שלך ואת שאר כף הרגל שלך, כך שהם לא צריכים להיות מותאמים.

הסגנון הרביעי הוא אנדיל אשר ידוע כסוג העור של סנדלים. זה אידיאלי ללבוש מזדמנים אבל לא עבור תרמילאים ופעילות ספורט מים.
Chaco ביצועים סנדלים לבוא עם אפשרויות הבלעדי שונים ללכת עם פעילויות חוצות שלך. יש להם את Chado קולורדו הבלעדית אשר מיועד עבור סביבות רטוב חול. סוג זה של הבלעדית תוכננה במקור לשימוש הנהר וזה קל משקל מאוד, כך שתוכל לנוע ולבצע היטב עם פעילות הספורט במים שלך. Chaco Terrano הבלעדית היא הסוג השני של הבלעדית Chaco והוא אידיאלי עבור טיולים ופעילויות תרמילאים אחרים. עובי של הבלעדי הזה נותן הגנה נוספת, כרית ועמידות. הסוג האחרון של Chaco הבלעדית היא הבלעדית Aquastelth אשר מושלם עבור מטפסים ו paddlers. סוג זה של הבלעדי מספק אחיזה יוצאת דופן על משטחים רטובים וחלקלקים.
כל מיטות הרגליים של צ'אקו מאושרות על ידי האיגוד הרפואי האמריקאי, כך שהן בטוחות ללבוש.

אם אתם מחפשים חנות מקוונת שבה אתה יכול לקנות סנדלים אלה עם הנחות, אתה יכול לבקר ZBSports.com: קמעונאית אינטרנט הוליסטי ייחודי ייחודי חנות ספורט חוצות הממוקם בפילי, PA ו Hendersonville, NC. יש להם מגוון רחב של סנדלים Chaco לגברים ולנשים וחלק ממוצרי Chaco שלהם הם על הנחות. יש להם גם את נעלי Chaco, אז אם אתה רוצה לנסות את הנעליים האלה, אתה יכול לבדוק את האתר שלהם. יש להם גם מגוון רחב של בגדי ספורט ממותגים ונעלי ביצועים. אתה יכול למעשה לשמור יותר עם ZBSports.com כי הם מציעים למחוק את המכירה.