ליל הנשף עבור Dummies – הנה מה שאתה צריך לעשות

ישנם דברים רבים שניתן לעשות כדי להוקיר את הזיכרונות של אותו לילה לנצח, הן מראש לכתוב. הנה כמה רעיונות.

מספר 1: ליצור ולתחזק ספר גרוטאות נושא הכל מן הקבלות שקיבלת על ההוצאות על השמלה שלך, נעליים, ואביזרים איפור, כל מה שרלוונטי באותו לילה אתה צריך ליצור מקום עבור בתחומי הספר שלך. לקשט אותו, לגרום לזה להיראות נחמד לשים תמונות שלך ואת הכיתה שלך על זה כדי להזכיר לך את הזמנים האלה מאושר כל כך.

מספר 2: הכנות! צור "רשימת מכולת" של מיני זה אומר לך מה אתה הולך צריך באותו לילה מ כולל השמלה שלך, וכל אביזרים אחרים אתה מתכנן לרכוש. זה גם עושה מושלם כדי לשמור יומן של מי אתה הולך ואיפה אתה לסעוד ב לאחר האירוע התקיים, אבל להיזהר, אתה לא היחיד אשר עשה הזמנות למסעדה לאחר הנשף, אז להזמין הרבה מראש.

מספר 3: הקפד לתת לעצמך לנשום קצת נחמד יום לפני הנשף, לקחת את יום הלימודים ואת רק להירגע, תן הלחץ של התכנון ללכת קצת ופשוט ליהנות לפני הלילה. אתה הולך צריך את זה!

מספר 4: אם אתה לא כל כך הרבה לתוך "הדבר של הזוג" כפי שהם קוראים לזה, אתה תמיד יכול ללכת לנשף בקבוצה וליהנות יחד. אף אחד לא אמר שאתה צריך תאריך כדי לבלות, להסתובב עם חברים, לחלוק סיפורים על העבר של בית הספר התיכון פשוט ליהנות בלילה.

מספר 5: לפני שאתה הולך Prom זה תמיד רעיון טוב להתכנס בבית של חבר עם קבוצה של אנשים שאתה מכיר ובעצם יש "טרום המפלגה" שבו אתה יכול לצלם יחד, לאכול אוכל מהודר ורק צריך קצת כיף לפני הכיף האמיתי מתחיל. זה יכול בהחלט להיות הפעם האחרונה שאתה ביחד בבית של חבר זה כדי להפוך אותו לספור.

מספר 6: לבצע נדר, לאחר רכישת מצלמה אחת להשתמש, לקחת תמונות רבות ככל האפשר, נסה הכי קשה שלך כדי להשלים את הסרט כולו של המצלמה, כך שאתה יודע שעשית עבודה טובה. להעביר אותו לחברים שלך, כך שהם יכולים גם לעזור לצמיתות מלט זיכרונות לנצח.

מספר 7: אם אתה לא סוג הריקוד, אין דאגות, אף אחד לא יחשוב פחות ממך אם תנסה לפחות. כל העניין של הטקס הוא ליהנות, נכון? אז לרקוד, לרקוד לתוכן של הלב שלך. רק הקפד לכלול את תאריך הנשף שלך כי ריקוד אם הבאת אחד.

מספר 8: אם אתה לא סוג של אדם שבאמת נהנה ריקודים אבל מה לפחות להופיע עבור תמונות, ללכת ישר קדימה. רק תזכור את זה יכול להיות בפעם האחרונה שאתה יחד עם חברים כדי לוודא את הזמן שאתה שם סופרת משהו.

מספר 9: במהלך Prom, ודא החפצים שלך נמצאים בבדיקה. זה כל כך קל לאבד דברים שם שוקל כמה הם נוכחות, אז לא לשים את הפריטים על מדף להרים מאוחר יותר, זה תמיד הכי טוב פשוט לשאת איתך הכל. זה יהיה די רע אם אתה לוקח טון של תמונות ו misplaced המצלמה שלך רק בגלל שאתה "להגדיר אותו" במשך חמש דקות כדי לקחת הפסקה, כל הזיכרונות האלה נעלמו בבת אחת.

מספר 10: אם אתה מנסה להבין את הפעילות שלאחר הנשף שלך, למה לא לנסות את היד שלך באולינג? ללכת למסעדה, ללכת לבית של חבר אם זה פתוח, לשחק כמה משחקי לילה מאוחרת אתה וחבריך יאהבו. לא משנה מה תחליט לעשות לוודא שזה משהו שכולם ייהנו כדי שהם יזכרו באותו לילה את שארית חייהם.

עם כל האלמנטים האלה במקום אתה ללא ספק יש ליל הנשף לזכור במשך שארית חייך. אז, גם אם אתה לא לתוך זה מפגש של עמיתים שלך, אתה עדיין יכול למצוא משהו על זה יש המון כיף עם, כל מה שאתה צריך לעשות זה להסתכל. הנשף הוא הצעד הראשון לתחילת שארית חייך.