תינוקות ראויים להיות עטופים בנוחות של בגדים במבוק

עור התינוק שלך הוא אחד הדברים הרכים והמפוארים ביותר שתגע אי פעם. הם נולדים רכים למגע וצריכים להיות מוגנים מפני כל חומר שעלול לגרד, לשחוק או לפגוע בכל צורה אחרת בחיצוניותם העדינה. בגדים מעשה ידי אדם אשר מיועד ללבוש על ידי תינוקות, ילדים, הוריהם ומבוגרים אחרים יכולים כעת להיות מיוצרים עם במבוק עבור מרקם רך באמת עדין בעל יכולת קיימא אמיתי.
מדהימה רכה במבוק בגדים הוא אורגני באמת
במקור במבוק שימש לייצור בגדים שעבדו הכי טוב עבור custets ו corsets, המיוצרים במיוחד עבור נשים הלבשה. באמצעות שיפורים בתהליכי הייצור במבוק נחשב כיום בין הבדים רך עדיין עמיד ביותר שנעשו היום. זה נפוץ למצוא התינוק ללבוש כגון מגפיים, שמיכות, כמו גם חיתולים עבור צעירים מאוד יחד עם גברים ונשים בגדים כל מיוצרים סיבי במבוק. בגדים זה הוא לא רק רך ועדין על העור, אלא גם הוכיח להיות עמיד מאוד לאורך זמן, שווה לפחות לחומרים כותנה הרבה יותר רך מאשר רוב פוליאסטר או שילוב פוליאסטר / תערובות כותנה. במבוק הוא הוסיף גם כותנה תערובות כותנה כמו סיבים אשר שזורים כאשר החומרים מיוצרים.
שימוש היסטורי במבוק לבגדים מתועד היטב באסיה
במבוק כבר זמן רב בשימוש בסין וביפן לייצור בגדים. עובדי טקסטיל לארוג יחד רצועות דקות של במבוק כדי ליצור כובעים ונעליים. זה הושג הרבה לפני השיטות המודרניות של במבוק שאנו מכירים היום. אלה כובעים גדולים תקליטונים משוחק על ידי דייגים ואסיגים אסיה רבים עשויים בדרך כלל סיבי במבוק שהפכו לרצועות ולאחר מכן ארוגים יחד. כי כיסוי ראש חסון מסייע להגן על העובדים בחוץ מפני השמש נזק. סנדלים הם גם פופולריים כאשר נעשה עם סיבי במבוק בשל העובדה שהם מחזיקים במים תוך כדי הליכה על שטח מחוספס.
במבוק המשמש לבגדים חייב לעבור הסמכה בסין
חברות בסין אחראים במידה רבה על ייצור של בגדים במבוק הלבשה. את התהליכים הכרוכים בייצור פריטים כגון מגבות, שמיכות, מצעים ובמיוחד בגדים חייבים להיות מאושרים וישנם פטנטים המעורבים בתהליך, ומבטיחים שכל פריט עשוי מבמבוק טהור 100%. הגבעולים של במבוק מנוהלים באמצעות תהליכים שונים כדי להבטיח את החומרים רך וגמישים הם טהורים וטבעיים ככל האפשר. כדי להבטיח את החומר הנובע עיבוד של גבעולי במבוק המקורי למשהו רך מפואר למגע תקנה נוקשה הוא למעשה.
רך חיתולים חיתולים התינוק ואת הנעליים הם תוצאה של עיבוד
החוט המודרני של היום, העשוי ממפעל הבמבוק, מגיע דרך תהליכים שמתחילים עם איסוף יורה במבוק, ריסוק אותם, לשים אותם בתהליך ידוע קיטור ואז לרסק את החומרים. הבא הוא בדרך כלל ספוג ב hydroxide נתרן בטוח אשר מייצר סיבי תאית. לאחר תהליך זה הוא מיובש הסתחרר לתוך קווצות של חומר אשר סובב מכן בצורה דומה ספינינג רגיל של חומרים אחרים כגון כותנה. תהליך של ספינינג חוט מכן ממשיך לייצור בגדים לתינוקות, כמו גם למבוגרים.