פאנטאר וגארצ'ולה סארי

המדינה שלנו הודו מתגאה תרבויות מגוונות. בכל אזור בארצנו יש מערך משלו של טקסים ומנהגים אתניים ואזוריים. זה אפילו יותר נפוץ כשמדובר חתונות ונישואין. נישואי גוג'ראטי הוא אחד הדוגמאות הקלאסיות של אתניות. הלבוש החתונה שלה מציג את הצצות המורשת התרבותית העשירה שלהם. בחתונות גוג'ראטיות, הכלה לובשת בדרך כלל סארי לבן עם גבול בודהיסטי אדום שנקרא פאנטאר.
הפאנטאר והגרצ'ולה מהווים היבט חשוב בטקס החתונה. הסארי של הפאנטאר הוא מתנה על ידי הדוד האימהי של הכלה בעוד סארי garchola הוא מתנה מן המחותנים החדשים שלה. מבחינה היסטורית, הכלה לבשה את פאנטאר בתחילת החתונה ולאחר מכן גרשולה בסוף טקס החתונה. כיום, זה נפוץ עבור הכלה ללבוש chunni gharchola מעל ראשה וכתפה כדי לסמל את התנועה שלה ממשפחה אחת למשנהו. פאניטאר הוא סארי משי ייחודי או chhenia choli עם גוף לבן וגבול אדום. גוף לבן רגיל הוא ארוג משי Gajji עם פסים ליניארי או בדיקות זהב zari. ישנם עניבה צבועה (bandhani) מוטיבים בדרך כלל צהוב / זהב או ירוק לקשט את סארי.

ביסודו של דבר, Panarear sarees לבן או לבן מחוץ לבן סארי משי עם ניגוד אדום או חום גבולות ו pallu. הם דומים לסארגים הבנגליים המסורתיים הלבנים והאדומים הרבה, אבל מאז היותם סארי כלות, גארזאנטי פאנטאר סאריס הם כמובן מעוטרים יותר ומדהימים. זה אחד saree החשוב ביותר של כל הכלה גוג'ראטית יכול להיות עשוי בד על בסיס העדפה אישית התקציב שנקבע. למרות משי הוא כמעט תמיד הבחירה הראשונה, רבים גם מעדיפים שלהם פאנטאר המסורתית sarees להיות אורגנזה או רקמות. כל הכלה המסורתי פאנטאר sarees להתהדר רשאם מקושט ו רקמה zari מעוטר kundans, עוקצים, חרוזים, zardozi, וכו 'פאנטאר סארי לבוא עם חולצה מעוטרת אדום או חום מעוטר, בדומה בצל של הגבול ואת פאלו של סארי.

הגארצ'ולה היא סארי שהכלה מקבלת מחבריה. טכניקת האריגה של הגארצ'ולה נובעת מהאזור שסביב חאמבט בדרום גוג'אראט. Gharcholas הם ארוגים הראשון באמצעות משי ו zari חוט ולאחר מכן הם embellished מאוחר יותר על ידי עבודה bandhani. הגארקולה מגיע בדגם רשת צבוע באדום. יש קהילות שמשתמשות בגארצ'ולה ירוקה עם עבודת בנדאני אדומה, צהובה ולבנה. בדיקות zari או רשתות מופיעים בצורות של 9, 12, או 52. הגבול של כל רשת הוא zari. Bandhani במרכז של כל סגנון הרשת סביב נושאים שונים של טווסים, דפוסי פרחים, או הפניות דתיות. איפה יותר משני צבעים צבע משמשים, העיצוב נקרא "phulwari" משמעות "גן". כאשר מוטיבים של בעלי חיים (טווסים, פילים, ציפורים) שולטים, הדגם ידוע בשם 'שיקארי', שפירושו 'סצינת ציד'. משפחות יכולות לבחור כל סגנון מעוטר של garchola, אם כי הם נוטים להיות בעלי משמעות סמלית במשפחה. משי Gharchola הם אחד הזנים היפים ביותר של סארי סאראט. סאריס אלה מפורסמים בטכניקה המעודנת של אריגה המשמש.

האלגנטיות המלכותית של הפאנטאר והגרצ'ולה עוצרת נשימה.
Bharatplaza מביא לך את הדרך הקלה ביותר של קניות מקוונות עבור סארי כלות הודית מסורתית. אנו מציגים סארי הודי הודי מסורתי כאוסף מדהים עם עיצובים מודרניים עכשוויים גוונים יוצאי דופן של צבעים מתאים לכל אירוע ופסטיבלים. הטווח שלנו כולל סאריס פאנתר כלות, sarche gharchola, ואת סארי רקומים עם אבנים משובץ, עבודה sequin, zardosi כבד, עבודה מסובכת resham, ועוד הרבה קישוטים לאישה של היום.