קונים בגדי תינוקות? הנה ארבעה גורמים שאתה צריך לשים לב

להתלבש התינוק החדש שלך נולד יכול להיות משימה קשה למדי היום. לא בגלל העדר אופציות, אלא בגלל האפשרויות הרבות הקיימות כיום. אם יש דבר אחד שההורים רוצים, זה לתת לתינוק שלהם את המראה המקסים ואולי אפילו להוסיף מגע מהנה לאישיותו של התינוק & rsquo; s. אמנם ייתכן שתרצה להלביש את התינוק שלך עד האופנה האחרונה זמין, יש כמה הכללים הקרקע לזכור בעת רכישת התינוק התינוק בגדים.
סוג של חומר
תינוקות שנולדו חדש יש עור רגיש מאוד ולכן זה חשוב מאוד כי אתה רק לבחור בגדים עשויים מחומר קל רך. זכור, אין סגנון שווה את הנוחות של התינוק. כותנה היא אולי הבחירה הטובה ביותר בחומר כאשר אתה קונה בגדים יילוד. זה בגלל שהוא שומר על התינוק שלך מרגיש מגניב, הוא רך על העור וגם מ.
הסגנון האחרון
עם החשיבות של אופנה התינוק, זה לא מפתיע כי כל הורה רוצה את הסגנון העדכני ביותר עבור התינוק שלהם או פעוט. הסגנונות הנפוצים ביותר, כי לא רק נראה טוב על תינוקות, אלא גם לשמור עליהם בנוח הם פריטי לבוש כמו מגשרים, dungarees חולצות. בגדים מודפסים התינוק הם תמיד בחירה טובה כמו שהם עושים תינוקות נראים חמודים ולעולם לא לצאת אופנה. זה ישרת אותך היטב לזכור כי תינוקות גדלים מהר, אז ההוצאות על בגדים יקרים יהיה קצת בזבוז. רק להבטיח לך לקנות בגדים שנראים הגון ולהתאים היטב.
צבעים בייבי
זה לא קשה להשתבש עם צבעים כאשר אתה בוחר את בגדי תינוקת. הכלל הקרקע היא כי ורוד הוא עבור בנות כחול הוא לבנים. מלבד אלה, גוונים פסטל של צבעים שונים יתאים כל תינוק שזה עתה נולד, אז אתה לא צריך לדאוג שם. עם זאת, ייתכן שתרצה לשמור על הצבעים על צבעים כהים ככל האפשר להתרחק אלה. תינוקות נועדו להיראות בהיר ומאושר וצבעים בהירים לתת להם את האפקט המושלם. סיבה נוספת לשמור על התינוק שלך מתוך צבעים כהים היא שהם לספוג חום יכול לגרום לתינוק שלך להרגיש קצת לא נוח.
בגדים לאקלים שונים
בעת רכישת בגדי יילוד, חשוב גם כי אתה לוקח בחשבון את האקלים הנוכחי. אם זה חם לעתים קרובות יותר, רזה קל משקל התינוק התינוק בגדים בגוונים רכים הם הבחירה הטובה ביותר. הם ישארו את הקטן שלך מרגיש קריר ונוח. מצד שני, בגדים עבים כהים הם אפשרות מתאימה לחורף או אפילו העונה הגשומה כפי שהם לשמור על חום ו להבטיח את התינוק שלך אינו מושפע על ידי אקלים שלילי. שמירה על זוג נעליים, כפפות ואפילו מכסה המנוע יהיה גם שימושי על אותם ימים קריר במיוחד או בעת נסיעה עם התינוק שלך כפי שהם ישארו את הרגליים שלו ואת הידיים חם toasty, הבטחת בטיחות ונוחות.