לדעת יותר על סוגים שונים של נעליים ומגפיים

גברים יוצאי דופן (ונשים), במקצועות יוצאי דופן, צריכים להיות נעליים מיוחדות מאוד, למשל, מגפי חיל האוויר. מגפיים חיל האוויר הם בעיקר נעליים אחיד של עובדי חיל האוויר אשר דורשים בטיחות נוספת, כמו גם עמידות הנעליים שלהם. חוץ מזה, צוות חיל האוויר, אנשים שאינם מקצועות חיל האוויר ואפילו עיסוקים כגון מטיילים ועובדי בניין הזקוקים לנעליים בטיחות של אותן דרישות בנוסף ללבוש את המגפיים האלה.
תכונות של נעליים אחידה
מגפיים חיל האוויר ונעליים מדים שונים בדרך כלל יש את התכונות המהותיות הבאות אשר הופכים אותם מתאימים לאנשים נוטה לסכנות תעסוקתיות:
* בידוד – מן החום, כמו גם קר
* התנגדות מים – כדי לשמור על הרגליים יבש על מרווחי זמן רב
* ההתנגדות הלם – כמו הרבה עובדי בניין ואפילו קצינים הם בדרך כלל רגישים למצבים חמורים למשל מעגלים קצרים, וכן הלאה.
* נשימה משופרת עבור נוחות זמן רב
* התנגדות להחליק
* ריפוד והגנה על הקרסול כדי למנוע פגיעה ברקמת כף הרגל
סוגים שונים של מגפיים חיל האוויר
הסוגים הנפוצים ביותר של מגפיים חיל האוויר ונעליים אחיד כל כך הם הבאים:
מגפיים אצבע פלדה
מאז השם מרמז, מגפיים אצבע פלדה יש ​​כיסוי מגן חזק של פלדה באזור אצבע. זה מספק רמה ניכרת של הגנה על הבוהן מפני חפצים נופלים, ומכאן להבטיח כי הרגליים הם מוגנים באופן אמין בזמן שאתה בדרכים. הבוהן פלדה הוא הכרחי לחלוטין הנעלה מגן מכל סוג שהוא – אם זה נעליים אחידה או מגפיים חיל האוויר.
מגפיים USMC
אושרה על ידי חיל הנחתים של ארה"ב, המגפיים USMC הם למעשה משוחק על ידי אנשים המועסקים כוחות ימיים, כמו גם את הצי. הם עשויים עמיד למדי מים ואפילו העיצוב הוא עשה ולכן אתה יכול לשחות למעשה בקלות רבה מאז יש לך את המגפיים USMC ב. מאז USMC נותן הסמכה שלה המגפיים לפני שהם מגיעים על השווקים למכירה, איכות הנעליים מובטחת כראוי. USMC עצמו הוא נורמלי שאתה יכול לסמוך עליו.
בייטס מגפיים
במונחים של נעליים צבאיות כגון מגפיים חיל האוויר בתוספת מגפיים צבאיים, בייטס הוא שם אמין ארוך. בייטס המגפיים ידועים האיכות שלהם ואת עמידות העולם מעל. הם זמינים באינטרנט ואפילו יכול להיות בנוחות קנה מכל מקום בעולם.
כל בייטס המגפיים נוח מאוד ללבוש זמן רב בשל ריפוד נדיב שלהם עיצוב חדשני המספק את כף הרגל ואת התמיכה המקסימלית בקרסול. ההתנגדות ההלם שלהם הוא גבוה מאוד ולכן הם מובילים בחירה מלאה עבור קצינים, כמו גם עובדים הדורשים מגן הנעלה על מנת למנוע סיכונים תעסוקתיים.
קנה מגפיים חיל האוויר
זוג המגפיים חיל האוויר, למרות שמירה על הרגליים, כמו גם ייתן לך תחושה של ביטחון שכל נעליים טובות להביא איתם. וכך גם אם אתה לא במקצוע מיוחד, עם זאת, הם הרפתקני בלב עשוי לקבל את עצמך נעליים אחיד הטוב ביותר, כמו גם לצאת לכבוש את העולם.