סמליות של מתן שעונים כמו מתנות

יש אנשים הסבורים כי מתן שעון מתנה יכול לציין משהו רע למקבל בעוד אחרים מאמינים כי זה בעצם מראה אדם שאתה חושב עליהם מאוד. הסמליות שמאחורי מתן השעונים כמתנה היא למעשה תלויה בהרבה דברים. הדברים האלה כוללים תרבות, היחסים שלך עם האדם מקבל את השעון ממך, סוג של שעון אתה קונה ואת העלות שלה, את האירוע כאשר אתה נותן את השעון מתנה ועוד שיקולים דומים.

יש הרבה אמונות ואמונות טפלות שניתן לקשר עם מתן שעונים כמו מתנות אלה תלויים לעתים קרובות על האזור או המדינה שבה הוא נתון. בעוד רוב האנשים בעולם המערבי נהנים לקבל שעון על אירוע מיוחד, במיוחד אם שעונים אלה הם מהסוג יקר ואופנתי, אותו דבר לא ניתן לומר על מקומות אחרים בעולם. הנה כמה אמונות וסימבולים הקשורים עם מתן שעונים כמתנות:

– בתרבות הסינית, מתן השעון במתנה נחשב לטעם רע בשל העובדה כי השעון מילה מנדרינית בקנטונזית נושאת את הצליל זהה של הביטוי "סוף". מאז השתתפות בהלוויה של מישהו בתרבות זו נקרא "לתת את הסוף", זה נראה אז מזל רע בטעם רע עבור אדם לתת למישהו מתנה כי היא קשורה בלוויות "סוף". בעוד שעונים יש אופי נשמע שונה מזה של השעון מילה, הם clumped יחד עם שעונים אלה כמו מתנות לא מקובל לתת לאחרים. גם אם אתה שוקל מאוד לתת לאדם הסיני ארמני שעונים או מותג אחר פופולרי גם של שעון, לא. זה לא רעיון טוב.

– ברוסיה, נותן לכל אחד השעון למעשה אומר שאתה רוצה אותם לחיות חיים ארוכים יותר. זו הסיבה נותן חבר רוסי שעון, כגון אלה יפה מייקל קורס שעונים כי אתה רואה הרבה חנויות לצפות, לעתים קרובות יתקבלו היטב שכן זה אומר שאתה רוצה את האדם יש חיים ארוכים.

– בתרבויות אחרות באסיה, מתן השעון במתנה יכול להיות הרבה דברים שונים. רוב האמונות הללו נובעות מסיפורים ישנים שאנשים מבוגרים יותר מעבירים מדור לדור והפכו להיות צורה כלשהי של אמונות טפלות שאנשים מסוימים עדיין מאמינים בהם. אמונה כזו היא שאם אתה נותן לאדם שעון באירוע מיוחד, כמו יום הולדת או חג המולד, אתה בעצם מקלל את האדם "לחכות לך" או כל הזמן להיות מחכה לך בכל פעם שאתה צריך להיפגש או לעשות משהו ביחד. לא משנה איזה סוג של שעונים אתה נותן, אם אלה הם זהב יקר מצופים האזרח שעונים או שעונים ספורטיבי מ Casio. אלה עשויים להיות frowned על ידי המקבל כמו קללה אתה מביא על אותם.