המילטון האמריקאי קלאסי Jazzmaster H32505731 שעונים גברים

השורה התחתונה: בעוד חנונים תמיד לשים תערובות אמייל / קרמיקה / מתכת משולש לאחור, נדנוד איזון גלגלים בכל יום מעל השאר, אנחנו, האנשים באמת מעריכים שעון קלאסי מתאים לשימוש יומיומי יבינו את ההנאות האמיתיות המילטון קלאסי קלאסי Jazzmaster H32505751 שעון גברים מספק. זה שעון שאתה יכול ללבוש וליהנות ללא חשש להפיל את חייו או ערך. המילטון האמריקאי קלאסי Jazzmaster H32505751 שעון גברים הוא אחד הדוגמאות הטובות ביותר של שעון מעשי מכני עושה כי מביא לך הרבה יותר מלהיות נחשב רק בחירה השירות.
למה כדאי לקנות אותו?

המילטון האמריקאי קלאסי Jazzmaster H32505731 שעונים של גברים הוא מודל התווך של פלח השעון השוויצרי יוקרה, יקרים. שפת העיצוב גם מדבר על ההיסטוריה של סגנון נקי, לא מוגזם. המילטון האמריקאי קלאסי Jazzmaster H32505731 שעונים של גברים עומד כראיה של שפת העיצוב הזה שנותרו מטויחים בכל מקום.

המילטון האמריקאי קלאסי Jazzmaster H32505731 שעונים גברים הוא בטוח אחד הזוכים של $ 500 ל $ 1,000 סוגר מחיר. היא מאבטח היטב עמדה עבור עצמו במגזר כמו כבד. Jazzmaster עושה בחירה מצוינת כמו היומי wearer -its עיצוב, בנייה, חומרים התנועה ETA אמין להבטיח שזה ייראה ולהפעיל נהדר במשך שנים. הסטיילינג המאופק שלה; המשקל שלה ואת האיזון ואת איכות לבנות שלה לעשות את זה מאוד recommable אם אתה רוצה להשקיע בשעון המציע לך ערך.

עיקרי הדברים:

המילטון Jazzmaster Thinline גברים שעונים יש לראות דרך caseback עם קצוות מעוגלים, אשר מוסיף את זה קסם שונה מאחרים. זה סוג אתה מוצא הרבה שעונים שוויצרי במחיר גבוה יותר. מבפנים מציץ רוטור המילטון חרוט עם גימור מוברש, השייך לאבא של עולם השעונים – ETA 2824, עם פורמט 25-תכשיט נושאת עבור זה. ידוע בעיקר להיות סוס עבודה של המשפחה ETA, יש לו 38 שעות כוח מילואים פועל ב 28,800 bph / 4Hz ומאפשר הן מתפתל ביד פריצה. הרגולטור של 2824 הוא מערכת Etachron של ETA עצמו, מה שהופך אותו בחירה סבירה עם "יה אלוהים, כמה?" נראה.

מארז 40 מ"מ, נירוסטה הוא עמיד למדי ומעט גדול יותר ממה שעון לצפות צריך להיות באמת, אבל זה גם את הגודל המושלם המענג את רוב הגברים. חוץ מזה, איכות בנייה טובה ביותר מהדהדת את הסנטימנט המילטון מחזיקה על האמנות של הורולוגיה. שריטות לא סביר להתפתח אלא אם כן אתה פוגע בו בכוונה. הגביש; עם זאת, יישאר חופשי מכל פגום וגם ערפל. זה קריסטל ספיר; לכן, גם קל יותר לנקות את עקמומיות קלה נראה קלאסה.

את החוגה יש מעט סמני שעה הרים עם רצועות דקות רזה של גילוח על הידיים. אל תצפו שהאור זוהר כמו לפיד; זה מספיק כדי לגרום לך לראות את הזמן בלילה. השעון אמור להיראות טוב בתאורה רגילה, והחוגה הלא מסודרת עושה את העבודה בצורה פנטסטית.

סיכום:

המילטון האוטומטיים Intra-Matic שעונים הם בהחלט לא השמלה היפה ביותר מסביב, אבל כמו שעון גבוה יותר מאשר בסיסיים ו- and- מוצק כמו רוק, זה לא יכול כנראה לנצח.

DownUnderWatches.com הוא החנות המקוונת המובילה באוסטרליה עבור שעוני יד. אנחנו המקור שעונים שלנו בתפזורת מספקים ברחבי העולם, וזה מאפשר לנו לקבל עסקאות גדול ולשמור על מחירים נמוכים. אנו מציעים משלוח חינם DHL Express על כל ההזמנות המקומי! בהתאם למיקום שלך, תוכל לצפות שהזמנתך תגיע אליך בכל מקום בין 2-4 ימים. עבור מדינות אחרות שיעורי המשלוח שלנו הם סבירים מאוד ואתה יכול לבחור את שיטת המשלוח בעת ביצוע הבדיקה.