סוגי חומר המשמש לייצור אופנועים אפודים

האופנוע נחשב לאחד המכוניות בשימוש אוניברסלי ביותר על פני כדור הארץ. לא רק הם קומפקטי דלק יעיל, כמו גם מהר וקל להגיע מסביב. שלא לדבר יש גורם מגניב ברור הקשורים אדם רוכב על אופנוע. אבל יחד עם כל אלה pros, יש אחד שלילי זה הולך נגד אופנועים: וזה יהיה איך הרוכבים נוטה הן לפציעה. אחת הדרכים להגן על אנשים היא על ידי לובש אופנוע אופנוען אפוד. אפודות עור לרוכבי אופנועים עשויים לסייע בהגנה על אופנוען מכל סוגי הסכנות מפני שחיקה לאש. ואת סוגים שונים של חומרים המשמשים אפודים אופנוע אלה יש הרבה מה לעשות עם זה. המאמר שלהלן ימנה חלק מהחומרים המשמשים אפודים אפודים ז 'קטים.

1. עור – רחוק משם, זה החומר הפופולרי ביותר המשמש מעילי אופנוע. בעיקר בגלל העור יכול להציע כמות עצומה של הגנה על האופנוען. עור יש יכולת מצוינת להגן על האופנוען מפני שחיקה במהלך ההתרסקות. הערה חשובה נוספת היא כי הם באופן טבעי עמיד בפני מזג האוויר, והוא יכול לספק הגנה מפני גשם ורוח. לבסוף, הם נראים מסוגנן, מה שהופך וסטס עור בחירה נכונה עבור רוכבי אופנוע חובבי. מבחינה היסטורית, סוגים שונים של עור שימשו לייצור אפודים אלה, הנפוצים ביותר עשויים אלה cowhide. עור אקזוטיות כמו קנגורו וסוס הופכות גם לבחירות פופולריות עבור חלקן.

2. Cordura – ניילון בליסטי הופך חלופה מאוד פופולרי אופנועים אפודים, ויש סיבה לכך. Cordura משמש בכל מיני יישומים החל בגדים צבאיים לשקיות. Cordura הוא ביקש מאוד לאחר, בשל עמידות שחיקה שלה ועמידות. לכן הרבה ציוד בטיחות אופנוע הוא בעל מבנה באמצעות Cordura מסיבות אלה.

3. Kevlar הוא דוגמה נוספת של חומר המשמש כדי להפוך את אפוד. זהו חומר סינתטי תוכנן בתחילה להחליף פלדה צמיגים המכונית. השימוש בחומר זה עבר כעת למוצרים שונים, החל בתופים ועד שריון הגוף. זה נעשה שימוש נרחב עבור אפודים אופנוע בגלל חוזק מתיחה גבוהה שלה. לא רק שהיא מספקת הגנה מצוינת עבור הלובש שלה, אבל זה גם עמיד הן חום וקור קיצוני.

4. כותנה שעווה- חומר זה צפיפות גבוהה הוא אחד החומרים הראשונים המשמשים לייצור אפודים אופנוע. בעיקר בגלל זה יש התנגדות מזג אוויר גבוהה להפליא. לא רק זה יכול להסיט רוח ומים, אבל זה גם מספק הגנה מספקת מפני טמפרטורות קיצוניות.

חומרים המשמשים אפודים שונים mc התפתחו כל הזמן לאורך השנים. חידושים החל fireproofing לריפוד מקומי על אזורי השפעה. אופנועים אפודים, בשילוב עם קסדות וכפפות, לסייע בהבטחת בטיחות הנהג המקסימלית. אלה שנכתבו על מאמר זה הם חלק מהחומרים הפופולריים ביותר בשימוש. כמה אפודים אפילו להשתמש בשילוב של חומרים אלה כדי ליצור את אפוד מגן הטוב ביותר האפשרי. שילוב של חומרים אלה יכול לספק התנגדות מגע, הוכחה מזג האוויר, נוחות, משקל קל, ועמידות; המאפיינים החיוניים לכל רוכב.