איזה ניקוי אתה צריך להשתמש, חלב, שמן או ג'ל?

ניקוי העור הוא חיוני לבריאותו, הטיהור ניקוי להיות הדרישה מספר אחד עבור עור בהיר. עם זאת, אתה לא חייב להיות מרומה להאמין כי כל מוצרי ניקוי בחוץ זהים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של ניקוי שם בחוץ, כלומר: חלב, שמן וג 'ל. בפסקאות הבאות, אנחנו נדבר על כל קטגוריה במיוחד ולעזור לך להחליט אילו מוצרים אלה מתאים יותר לסוג העור שלך. הרעיון העיקרי הוא כי אתה מתאים את העור עם מוצר הולם, כדי ליהנות תהליך ניקוי יעיל.
# 1 חלב ניקוי
כאשר אתה שומע על מוצר כגון חלב טיהור, אתה צריך לדעת מלכתחילה כי הוא מכיל מרכיבים מסוימים. בין אלה, ניתן למצוא emollients ושמנים כי הם קלים. שלא כמו שמן מבוססי cleansers, מוצר זה יהיה לחות את העור, מבלי להשאיר שאריות שמנוני. בהתחשב הנוסחה העדינה שלה, זה הגיוני כי חלב טיהור הוא ניקוי הטוב ביותר עבור עור רגיל וגם שילוב.
מוצרים כגון חלב טיהור מומלץ במיוחד עבור אלה הסובלים עור יבש, בהתחשב במאפיינים אינטנסיבי לחות. אתה יכול גם להשתמש בו, כדי להסיר את האיפור, בזכות הנוסחה המיוחדת שלה. נשים רבות להסתמך על חלב טיהור שלהם לפני פולחן המיטה, במיוחד מאז זה מועיל כל כך כשמדובר להסרת איפור. יתר על כן, בהתחשב בעובדה כי יש לה נוסחה עדינה ואינו מכיל מרכיבים קשים, הוא הצביע על שימוש בעור רגיש. אז, אם אתה מחפש מוצר לנקות את הפנים שלך לפני שאתה הולך לישון, אתה בהחלט צריך לבחור חלב טיהור.
# 2 ניקוי שמן
בין אם אתם סובלים עור יבש או רגיש, אתה בהחלט יכול ליהנות ממוצר כגון שמן טיהור. ייתכן שלא להיות מודעים לעובדה זו, אבל יש הרבה נשים הפונות שמן קוקוס, כדי להסיר את האיפור שלהם בצורה יעילה. מלבד היכולות שלה כדי להסיר את האיפור, שמן קוקוס יש גם תכונות אנטי דלקתיות, הפחתת מראה נפוח ומציעים היבט חדש של הפנים.
חשוב להבין כי למרות שמן טיהור יכול לעזור אחד להסיר איפור לחות את העור באותו זמן, זה יכול להיות קשה להסיר מן העור. לא משנה כמה יסודית אתה יכול לשטוף אותו, אתה עדיין שם לב שאריות שמנוני על העור. מוצר זה עשוי למעשה ליצור מחסום ברמה של העור, מונע ממנו לספוג מוצרים אחרים, כגון התחדשות serums או moisturizers. כדי למנוע בעיות כאלה, מומלץ ליישם ניקוי חלב או ג'ל לאחר מכן. בדרך זו, תוכל להסיר את שאריות שמנוני להבטיח מוצרים אחרים לטיפול בעור נספגים כראוי ברמה של העור.
עם זאת, בשל הנוסחה חלקה שלה, שמן cleanser יכול להיות מאוד יעיל כשמדובר להסרת איפור. בדרך זו, אתה יכול לנקות את העור, מבלי למשוך או למשוך אותו יתר על המידה (ובכך, גרימת נזק פחות). רבים של שמנים אלה ניקוי יש אפקט קירור ברמה של העור, להיות מושלם לעור עדין.
# 3 ג'ל ניקוי
אם יש לך עור שמן, ג'ל ניקוי הוא יותר מושלם בשבילך. כאשר אתה מיישם מוצר כזה ברמה של העור, אתה בעצם ביטול החלב עודף שנצבר על פני השטח. במקביל, אתה מסיר חיידקים, הפחתת הסיכון של אקנה breakouts ועוד בעיות דומות. בדרך זו, תוכל להבטיח כי העור נקי ברמה עמוקה יותר, אומר שלום נקבוביות סתומות.
טיהור ג'ל נשאר החלופה הטובה ביותר לחיסול כל זיהומים על העור, מניעת פצעונים אקנה באותו זמן. לפני השימוש בג'ל המנקה, מומלץ להקטין את העור (כמו זה יבטיח את יעילות המוצר). הזמן הטוב ביותר להשתמש ג'ל ניקוי הוא בבוקר; לא רק זה יהיה להסיר את כל עודף חלב שאולי היה שנאסף על העור לילה, אבל זה יבטיח תחושה טרי, מושלם עבור התחלה נהדרת של היום.
עכשיו שיש לך את כל העובדות, אתה יכול להחליט אילו מבין אלה שלוש קטגוריות מוצר ניקוי הוא מתאים יותר עבור סוג העור שלך. כפי שיש לך כנראה הבין, ניקוי יעיל יכול להבטיח כי העור נשאר hydrated, ללא יובש להיות בעיה. יתר על כן, אם יש לך עור שמנוני, מומלץ להישאר עם ג'ל ניקוי, כמו זה יבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור תהליך טיהור. באשר שמן cleanser, זה נשאר בחירה טובה עבור אלה שיש להם עור יבש. לבסוף, אבל לא פחות, יש לך את חלב ניקוי, מומלץ גם רגיל וגם עור מעורב.
הפניות: